Komputery i serwery

  • Home
  • Komputery i serwery
//Produkty

Komputery

Serwery

Za sukcesem firmy stoją nie tylko dobrzy, wydajni pracownicy, ale i solidny, wydajny sprzęt, w tym urządzenia komputerowe. U nas zajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz – od myszki po serwery, komputery stacjonarne, notebooki, staje robocze, pamięci masowe, monitory oraz pełny zakres akcesoriów IT. Przekonaj się, że tak szeroki wybór markowego sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań gwarantujemy w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem wyznaczonego dla Ciebie opiekuna handlowego i poznaj najaktualniejszą ofertę wraz ze specjalnym cennikiem.

HP Business Boost

4 powody,

by wybrać Aktywator Biznesu

Pracuj teraz - zapłać później

Kompletne stanowisko pracy (sprzęt + usługi + wsparcie IT) za niewielką miesięczną opłatą, do tego abonament odroczony nawet o 3 miesiące

Pewna Technologia

Otrzymujesz aplikacje i materiały eksploatacyjne, w tym również ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami dla wynajętego sprzętu oraz usługę naprawy lub wymiany z odbiorem – w ciągu 3 dni roboczych.

Wsparcie IT

Stała i pełna pomoc specjalistów IT oraz szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny.

Bezpieczna praca zdalna

Wielopoziomowa i stała ochrona urządzeń i plików, niezależnie od tego gdzie pracownicy wykonują zadania. Ewentualne zagrożenia nie mają wpływu na systemy i sieć.

AKTYWATOR BIZNESU = wynajem najwyższej klasy sprzętu HP w niewielkim miesięcznym abonamencie. Otrzymujesz rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego stanowiska w Twojej firmie: - różnorodne zestawy sprzętu, - pakiet serwisowy, - stałą pomoc specjalistów IT - serwisowania sprzętu przez nas.

300

+

Zadowolonych Klientów

8

+

Lat na rynku

10000

+

zrealizowanych zamówień rocznie

100

+

udanych wdrożeń

Rekomendacje

Co mówią o

nas zadowoleni Klienci?