Systemy B2B

// B2B

Systemy B2B

Witamy i zapraszamy do zakupów w naszym autorskim systemie obsługi Klientów. Jeżeli jesteś już naszym Klientem, zaloguj się. Poznaj ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez opiekuna handlowego, który został Ci przydzielony. Zamawiaj i miej satysfakcję z atrakcyjnych upustów. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, zarejestruj się jako firma w naszym systemie B2B. Skontaktuj się z doradcą handlowym, byś mógł też korzystać z cen specjalnych na wybrane produkty.

Szeroka oferta
Przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania. Tysiące towarów i usług, wszechstronnie dopasowanych do potrzeb Klientów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Szybka obsługa
Sprawdź, jak szybko działamy. Błyskawiczne realizacje zamówień na dostawy towarów lub usługi serwisowe. Wszystko, co niezbędne do funkcjonowania biura, bez długiego czekania.
Komfort i spokojna głowa 24/7
Poczuj błogi spokój z nami:). Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem dbamy o najwyższą jakość usług. Dla Twojego zadowolenia i wygody, bo jesteś dla nas ważny.
Zarządzanie flotą drukarek

Princity

Princity to narzędzie do zarządzania drukiem w modelu SaaS (Software as Service), stworzone, aby ułatwić składanie zamówień automatycznych na materiały eksploatacyjne, zarządzanie błędami oraz zbieranie odczytów liczników.