Single Blog

  • Home
  • Interaktywna sala spotkań

Interaktywna sala spotkań

GMP Solutions 21 września 2022 0 Comments

Połącz możliwości Samsung Flip 2 oraz Poly Studio X i stwórz interaktywną salę spotkań!

Wyposażenie współczesnej sali konferencyjnej zależy w dużej mierze od potrzeb uczestników. Są jednak takie elementy, których zastosowanie zdecydowanie podnosi jakość spotkań w czasach pracy hybrydowej czy zdalnej. Rozwiązaniem, bez którego nie może się obyć żadna, zarówno mała czy duża, nowoczesna sala spotkań, jest system wideokonferencyjny. W przypadku tego typu narzędzi ważne jest, aby oferowały one wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale także zapewniały użytkownikowi natywne wsparcie dla platform takich jak Microsoft Teams czy Zoom. Idealnym wyborem wydają się urządzenia typu all-in-one video bar, które w połączeniu z odpowiednim monitorem pozwalają stworzyć kompletny system wideokonferencyjny.

Dlaczego warto wybrać zestawy wideokonferencyjne Poly + Samsung?

• Pełna kompatybilność z Zoom, Microsoft Teams oraz innymi platformami, w tym obsługa tych aplikacji z poziomu monitora dotykowego Samsung Flip 2.
• Samsung Flip to nie tylko doskonały wyświetlacz, ale przede wszystkim cyfrowy flipchart, który pozwala na efektywną pracę grupową, między innymi dzięki zaawansowanym opcjom współdzielenia treści.
• Technologia Poly DirectorAI inteligentnie kadruje obraz, tak aby wszyscy uczestnicy spotkania znajdujący się w sali konferencyjnej mogli brać aktywny udział w rozmowie.
• Obsługa standardu BOYD przez kabel USB.

Samsung Flip 2 to nie tylko doskonały wyświetlacz, ale przede wszystkim cyfrowy flipchart, który pozwala na efektywną pracę grupową, między innymi dzięki zaawansowanym opcjom współdzielenia treści. Ponadto dzięki funkcji dotyku, może być wykorzystywany jako panel do obsługi systemu wideokonferencyjnego.

Więcej informacji

Poly Studio X30 stworzono z myślą o najmniejszych biurach i salach konferencyjnych, gdzie w spotkaniu może uczestniczyć do sześciu osób. Rozwiązanie obsługuje wideo w rozdzielczości 4K UHD i umożliwia bezprzewodowe udostępnianie treści. Dzięki zastosowaniu Poly Meeting AI zapewnia najwyższy standard komunikacji, znany z profesjonalnych sal konferencyjnych. Produkt gwarantuje znakomitą jakość dźwięku – zarówno dzięki głośnikom, jak i mikrofonom, odpowiedzialnym za słyszalność dla strony zdalnej.

Więcej informacji

Poly Studio X50 – większy z modeli – zapewnia jeszcze wyższy standard przechwytywania głosu oraz wysokiej jakości głośniki stereo dostosowane do potrzeb sal konferencyjnych średniej wielkości (do 10 osób). Żeby umożliwić jeszcze lepszą ich efektywność, X50 współpracuje z dwoma ekranami, które znacznie rozszerzają jego możliwości. Urządzenie obsługuje wideo w rozdzielczości 4K UHD, ma pięciokrotny zoom cyfrowy oraz bezprzewodowe udostępnianie treści.

Więcej informacji

Poly Studio X70 dedykowany do dużych sal łączy w sobie oryginalny design, wysoką jakość dźwięku stereo oraz obraz w rozdzielczości 4K. Kamera płynie przechodzi między obiektywami szeroko i wąskokątnym, pokazując dokładnie szczegóły pomieszczeń oraz detale, które chcemy zaprezentować innym uczestnikom spotkania. Wykorzystanie sztucznej inteligencji i konstrukcja typu all-in-one zapewniają wygodę użytkowania, ograniczenie okablowania oraz wpływają na estetykę sali. Rozwiązanie Poly X70 łączy się natywnie z kluczowymi dostawcami usług wideo w chmurze.

Więcej informacji

Obecnie przygotowaliśmy wyjątkową promocję w ramach, której kompleksowe systemy wideokonferencyjne składające się z videobarów Poly oraz dotykowych ekranów Samsung Flip 2 dostępne są w promocyjnych cenach!

Zapraszamy do kontaktu.